Як обміняти або скасувати квиток на поїзд у Китаї

Якщо ви придбали квиток на поїзд у Китаї, але плани змінились (або ви зробили помилку), можете скасувати й отримати повернення коштів або обміняти свій квиток щонайменше за дві години до відправлення поїзда.

Якщо ви забронювали квиток на поїзд у Китаї онлайн через Trip.com, але ваш паперовий квиток іще не оформлено, ви можете скасувати його онлайн. Якщо ви вибрали опцію доставки або вже отримали свій паперовий квиток на поїзд у Китаї, обмін квитка або повернення коштів слід здійснювати на залізничній станції на території Китаю.

Як обміняти квиток на поїзд у Китаї

Якщо ви вже маєте паперовий квиток на поїзд у Китаї, зверніться в касу обміну квитків (改签窗口) на будь-якій залізничній станції континентального Китаю з посвідченням особи, що використовувалося під час бронювання. Якщо ви обмінюєте квиток на поїзд у Китаї вперше, комісія за обробку не стягуватиметься.

Якщо ваш паперовий квиток на поїзд у Китаї ще не оформлено, Trip.com не може допомогти вам здійснити обмін, але ви можете скасувати поточне бронювання та здійснити нове в режимі онлайн.

Щоби скасувати неоформлені квитки на поїзд, увійдіть у свій обліковий запис Trip.com і виберіть "Мій обліковий запис" > "Мої бронювання" > "Поїзди". Щоби скасувати квиток на поїзд, натисніть кнопку "Скасувати бронювання" біля того бронювання, яке ви хочете скасувати. Здійсніть нове бронювання квитка на поїзд у Китаї тут. Зауважте: якщо ви скасуєте бронювання квитка на поїзд у Китаї менше ніж за 15 днів до відправлення, із вас стягнеться комісія за обробку повернення квитка на поїзд. (Відомості про нарахування комісії за обробку наведено далі.)

Якщо вартість нового квитка на поїзд нижча початкової, вам повернуть різницю. Якщо вартість нового квитка на поїзд вища початкової, із вас стягнуть різницю.

Як скасувати та повернути квитки на поїзд у Китаї онлайн

Якщо ви ще не отримали свої квитки або замовили послугу доставки, ви можете скасувати їх онлайн. Увійдіть у свій обліковий запис Trip.com і виберіть "Обліковий запис" > "Усі бронювання" > "Поїзди". Щоби скасувати бронювання квитка на поїзд, натисніть кнопку "Скасувати бронювання". Квитки можна скасувати онлайн від 06:00 до 23:30 (GMT+8).

Зауважте, що вже отримані паперові квитки та квитки на поїзди, що відправляються протягом 25 хвилин, не можна скасувати онлайн. Якщо ви вже отримали паперові квитки, повернення можна здійснити в касі повернення коштів на будь-якій залізничній станції континентального Китаю (указівки наведено нижче).

Як скасувати та повернути квитки на поїзд у Китаї на залізничній станції

Якщо ви вже отримали свої паперові квитки, ви можете повернути кошти на будь-якій залізничній станції континентального Китаю. Щоб отримати повернення, зверніться в касу повернення коштів зі своїми паперовими квитками та посвідченням особи, що використовувалося під час бронювання.

  

Комісія за обробку в разі повернення коштів за скасовані квитки на поїзд у Китаї

Trip.com дотримується правил скасування національного оператора залізничних перевезень у Китаї — компанії China Railway. У разі скасування квитка на поїзд у Китаї щонайменше за 15 днів до відправлення поїзда комісія за обробку не стягуватиметься.

У разі скасування за 49 годин — 15 днів до відправлення за кожен квиток стягується комісія за обробку в розмірі 5 % (мінімум 2 китайські юані). У разі скасування за 25–49 годин до відправлення за кожен квиток стягується комісія за обробку в розмірі 10 %. У разі скасування протягом 25 годин до відправлення за кожен квиток стягується комісія за обробку в розмірі 20 %.

Повернення коштів за скасовані квитки на поїзд у Китаї здійснюється протягом 20 робочих днів тим способом, який ви використовували під час початкового платежу. Сума повернення в разі скасування квитків на поїзд у Китаї залежить від адміністрації китайської залізниці. Дата зарахування платежу в разі скасування квитків на поїзд у Китаї залежить від вашого банку або емітента картки.